Mgr. Jana Mikulenková


Mgr. Jana Mikulenková, Proč si vybrat mě

3 důvody proč si vybrat mě

  1. Nízká cena

  2. Profesionalita

  3. Bohaté zkušenosti

3 výhody, které nabízím

  1. Přijedu za Vámi

  2. Dohodnu se s Vámi individuálně

  3. Vždy dodržuji termíny

Můj hlavní přínos pro vás

S překlady a tlumočením mám bohaté zkušenosti. Jako překladatelka jsem také náležitě kvalifikovaná – vystudovala jsem anglickou filologii se specializací na překladatelství. Kromě toho jsem také udělala Cambridge proficiency zkoušku, mám právnické vzdělání pro tlumočníky a právnickou angličtinu. Pravidelně se také účastním dalších školení pro rozvoj svých dovedností.

Překládané texty po sobě vždy kontroluji a snažím se odvést profesionální práci. Dodržuji sjednané termíny.

Nabízím také ověřené překlady s ověřením.

V neposlední řadě mám také velice přijatelné ceny, které začínají na částce 200 Kč/NS podle náročnosti překladu a tlumočím již od 350 Kč/h.

Co umím opravdu nejlépe

Překládám a tlumočím převážně obchodní angličtinu, smlouvy a dohody, soudní dokumenty, výpisy, vysvědčení a další oficiální dokumenty. Z vlastní zkušenosti vím, že každý překlad je jiný, takže vše vždy záleží na dohodě s klientem.

Vždy se snažím odvést profesionální práci.

Moje tradice, historie a zkušenosti

Pro své překlady využívám svých bohatých zkušeností a kvalitního vzdělání. Zakládám si také na kvalitě své práce a včasného dodržování termínů.

Ve své praxi spolupracuji s mnoha agenturami a firmami. Mezi jinými například pivovar Radegast, pracuji pro policii, soudy i další státní instituce.

Mgr. Jana Mikulenková

Životice u N. Jičína 121, Nový Jičín
Reklama:

Jazykové weby